کسب درآمد از اینترنت از طریق همکاری در فروش فرش دستبافت | ایفرشینو

همکاری در فروش

همکاری در فروش فرش

حتما شما هم دوست دارید که از اینترنت کسب درآمد کنید اما برای شروع هیچ سرمایه ای برای خرید کالا و انبار کردن آن ندارید، ولی به هیچ شکل هم نمیتونید رویای کسب درآمد از اینترنت رو فراموش کنید و هرگز هم نیاز نیست این رویا رو فراموش کنید چون توی این مقاله میخوام به شما کسب درآمد از اینترنت از طریق همکاری در فروش فرش  رو یاد بدم که در این سیستم ها نیازی نیست شما هیچ سرمایه ای برای خرید کالا به صورت عمده داشته باشید. حتی نیاز نیست که کالایی رو انبار کنید. اگر میخواهید از این سیستم ها کسب درآمد کنید ادامه این مقاله رو بخونید.

حالا این همکاری در فروش شامل چه چیز هایی میشه 

همکاری در فروش یا به قول خارجی ها همون Affiliate Marketing به شیوه ای از فروش گفته میشه که شما به صورت واسطه ای کالایی رو میفروشید و در سود حاصل از فروش طبق توافقی که داشتید شریک میشید،

برای اینکار یک بخش توی سایت ایفرشینو با نام بازاریاب شوید ایجاد شده و زمانیکه شما عضو این بخش میشید یک فروشگاه اینترنتی رایگان در اختیار شما قرار میده  و حتی یک لینک مخصوص شما به ازای هر کالا هم در اختیارتون قرار میده. اگر هر کسی از طریق فروشگاه شما یا از طریق لینک شما خرید کنه توی سیستم به اسم شما ثبت میشه و پورسانتش به حسابتون واریز میشه.

نحوه فروش بازاریاب

مزایای کسب درآمد از اینترنت با سیستم های همکاری در فروش

سیستم های فروش واسطه ای یا به عبارتی فروش پورسانتی اولین مزیتی که برای شما ایجاد میکنند این هست که شما نیاز نیست چندین میلیون تومان رو در شروع کار صرف خرید موجودی کالاها بکنید و این سیستم ها موجودی اولیه را دارا هستند و شما فقط کافی هست لینک فروش آنها را که مخصوص خودتان هست را در سایتتان قرار دهید، همچنین نگران این نخواهید بود که این کالاها رو کجا انبار کنید چون سیستم های همکاری در فروش خودشان انبارهای بزرگی برای اینکار دارند.

نکته بعدی که حتما باید به اون اشاره کنیم این هست که شما حتی نیاز نیست کالایی که فروش رفته رو بسته بندی و ارسال کنید، چون سیستم های همکاری در فروش خودشان محصول رو بسته بندی و ارسال میکنند و در نهایت شما پورسانت خودتان را دریافت میکنید، به عبارتی بدون اینکه نیاز به سرمایه اولیه داشته باشید میتونید صاحب یک کسب و کار اینترنتی با درآمد مناسب باشید.

همچنین به این نکته هم توجه داشته باشید که سیستم های همکاری در فروش بستری را در اختیار شما قرار میدهند که اگر کمی برای آن تلاش کنید می توانید درآمدهای خوبی داشته باشید

کلام آخر

سیستم های همکاری در فروش فرش  میتونه روش خوبی برای افرادی باشد که سرمایه کمی دارند یا ایده خاصی ندارند اما میخواهند کسب درآمد از اینترنت را شروع کنند و این روش میتواند به شما کمک کند تا کسب و کار اینترنتی خودتان را در سریع ترین زمان ممکن آغاز کنید .

بهتون پیشنهاد میکنم همین الان شروع کنید و خود را در جمع همکاران در فروش ما قراردهید فقط کافیست  بازاریاب شوید را فشار دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    دسته بندی ها