فرش هندلوم مدرن ایرانی را بیشتر بشناسیم

فرش هندلوم

.فرش هندلوم مدرن ایرانی

فرش هندلوم مدرن ایرانی نتیجه ذوق و سلیقه هنرمندان ایرانی میباشد تا نیاز روز جامعه را با توجه به سلایق مختلف تامین کنند . در فرش هندلوم مدرن از جدیترین متد فرش بافی استفاده شده است .

هندلوم تکنیک بافت فرش با گره U میباشد  این تکنیک سرعت بافته شدن فرش را چند برابر میکند و باعث تسریع در بافت فرش میشود .

فرش هندلوم در باهوهی ، هند با استفاده از پشم مرغوب ساخته میشود  که زمانیکه شما روی این فرش راه میروید حس راحتی و نرمی را کاملا احساس میکنید . در فرآیند تولید، نوع بافت یو شکل استفاده می شود که باعث می شود کار سریعتر از گره زدن سنتی فرش باشد  با این حال ، روش جدید اجازه الگوهای پیشرفته را نمی دهد ، بنابراین آنها فقط در یک رنگ یا الگوی هندسی ساده در دسترس هستند. فرش های هندلوم  در خانه ای با دکوراسیون مدرن ایده آل هستند

فرش هندلوم مدرن برای رفع این مشکل ما دستگاهی را آماده کرده ایم که روند بافت فرش هندلوم مدرن توسط بافنده تسریع داده میشود. و همچنین هر شکل و یا الگوی خاصی را ما میتوانیم در فرش ایجاد کنیم .از این لحاظ ما میتوانیم بنا به سلیقه مشتریان عزیز تولید فرش را در کوتاهترین زمان به انجام برسانیم .

ما تمام انتظار از یک فرش دستبافت را با تولید فرش هندلوم ایرانی برآورده ساخته ایم. جنس فرش هندلوم کاملا از پشم مرغوب میباشد و از لحاظ ثبات رنگ و تنوع رنگ کاملا طبیعی میباشد . همچنین  حس راحتی و زیبایی را به مخاطب خود انتقال میدهد .

همانطور که میدانید پشم یک الیاف نساجی طبیعی و یکی از بیشترین مواد برای ساخت فرش است. فرشهای پشمی بسیار بادوام بوده و کاملاً قادر به مقاومت در برابر ساییدگی میباشند . پشم خاصیت ضد سر و صدا دارد و تمیز کردن آن آسان است. همچنین از نظر شعله مقاوم است و از لحاظ استایل  شکل خود را حفظ می کند .

3 دیدگاه

  1. متد خیلی جالبی برای تولید فرشه.برای من که خیلی تازگی داشت.شما میتوانی با مبلغ کمی نسبت به فرشهای دستبافت سنتی.صاحب یک فرش دستباف بسیار زیبا و مدرن بشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها